Çiftlikköy’ün Sultanlarının Bileği Bükülmüyor Çiftlikköy’ün Sultanlarının Bileği Bükülmüyor

Subaşıspor’un ligin başlamasına kısa bir süre kala çekildiğini açıklamasıyla birlikte yeni sezonda 16 takım 8’erli A ve B Gruplarında mücadele edecek. 2023-2024 sezonunun ilk santrası ise 30 Eylül Cumartesi günü Termal sahasında saatler 15:00’ı gösterdiğinde Termal Belediyespor ile Kaytazdere Belediyespor maçında yapılacak. Belediye derbisinde ilimizin başarılı hakemlerinden Batuhan Kösem düdük çalacak. Kösem’in yardımcılıklarını Gökhan Çağşırlıoğlu ve Ömer Yücesoy üstlenecek.
1 Ekim Pazar günü ise bir birinden önemli 6 maç oynanacak.
Amatör Saha-1’de 13:00’da başlayacak karşılaşmada Soğucakspor ile Armutlu Esnafspor kozlarını paylaşacak. Kritik 90 dakikada Sezer Arıcı, Ömer Yücesoy ve Kaan Duman hakem triyosu görev yapacak.
Aynı sahada 15:00’da başlayacak müsabakada Doğuşspor-Çalıca Gençlik maçına Muhammed Burak Tufan, Ömer Yücesoy, Sezer Arıcı hakem üçlüsü çıkacak.  Saatler 17:00’ı gösterdiğinde ise Coşkunspor ile Kadıköyspor karşı karşıya gelecek. Sezona 3 puanla başlamak isteyen iki takımın mücadelesini Batuhan Akkuş yönetecek. Başarılı hakemimizin yardımcılıklarını Mehmet Yıldız ve Kaan Duman üstlenecek.
Amatör Saha-1’de günün son maçında Acarspor ile Demirspor 19:00’da karşılaşacak. Bu maça ise Mehmet Yıldız, Batuhan Akkuş ve Erdem Sırmacı atandı. Termal’de 15:00’da başlayacak müsabakada 1877 Üvezpınarspor ile Doğanspor kozlarını paylaşacak. Kritik mücadelede Abuzer Alaca, Sefa Rıdvan Aydın ve Fatih Çetin hakem üçlüsü görev yapacak.
Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadyumunda saatler 15:00’ı gösterdiğinde Çavuşçiftliği Kültürspor ile Akköyspor karşılaşacak. Zorlu 90 dakikayı Erdem Sırmacı, Uğur Yalmanlı ve Melih Çetin hakem triyosu yönetecek.

amator-kume-spor-futbol-yalova (2)amator-kume-spor-futbol-yalova (1)-1amator-kume-spor-futbol-yalova (1)