Önümüzdeki hafta sonu start alacak BAL’da Sarı Yeşilli ekibimiz evinde Burhaniye Belediyespor’u ağırlayacak. Bir diğer temsilcimiz Yeşilovaspor’la şampiyonluğu kovalayacak olan Altınova’da “İmparator” lakaplı teknik adam Abdurrahman Güneş, 2023-2024 sezonuna 3 puanla başlamayı arzuladıklarını söyledi.

Sıkı bir hazırlık döneminden geçen Vertaco Altınova Belediyespor gözünü Bölgesel Amatör Lige çevirdi. 3. Grupta Yeşilovaspor’la birlikte güçlü rakiplerle karşılaşacak olan Sarı Yeşilliler 15 Ekim Pazar günü saatler 14:00’ı gösterdiğinde Burhaniye Belediyespor’la karşılaşacak.

“Lige iyi giriş yapmak istiyoruz”

Paşayı Elimizden Kaçtı! Paşayı Elimizden Kaçtı!

Vetraco Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Abdurrahman Güneş, “Sezonun ilk haftasında sahamızda Burhaniye Belediyespor ile karşılaşacağız. Lige hazırız. İki, üç sakatımız var ama önemli sakatlıkları yok. Lige iyi giriş yapmak moral açısından da her zaman önemlidir. Pazar günü sahamızda kazanıp lige galibiyetle başlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

“Yeşilovaspor’a da başarılar diliyorum”

Bir diğer Yalova ekibi Yeşilovaspor’a şampiyonluk yarışı için başarılar dileyen Güneş, “İlimizin bir diğer takımı Yeşilovaspor ile birlikte Yalova’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Onlar da ilk kez bu organizasyonda olacaklar. İyi bir takım kurdular. Yeşilovaspor’a da başarılar dilerim. Birlik ve beraberlik içerisinde ikimiz de ilimiz adına iyi bir şekilde ligde var olacağız. Her zaman söylüyorum; Yalova’nın profesyonel ligde en az bir takımının olması gerekiyor. Yeni sezonda biz ya da Yeşilova hangimiz olursa olsun, BAL’da şampiyonluk ipini göğüsleyip mutlaka üst lige çıkmalıyız. Biz ya daYeşilova fark etmez. Sonuçta Yeşilova da bizim takımımız” diyerek sözlerini tamamladı.

Yalova-Altinova-BAL-Lig-Sezon4Yalova-Altinova-BAL-Lig-Sezon3Yalova-Altinova-BAL-Lig-Sezon