31 Mart Pazar günü yapılacak Mahalli Genel Seçimlere günler kala partiler ve adayları çalışmalarına son sürat devam ediyor. Seçim sürecinin son döneminin Müslümanlarca kutsal kabul edilen üç ayların sonuncusu Ramazan ayına denk gelmesine rağmen çalışmalar devam ediyor. Partiler bir yandan seçim faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da iftar ve sahur vakitleri buluşmalar gerçekleştiriyor ve vatandaşlarla bir araya gelerek bir taşla iki kuş vuruyor.

Yalova Ak Parti Bddp Il Baskan Belediye Baskan Aday Ramazan Sahur Bulusma (4)Seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden AK Parti Yalova İl Teşkilatı, Yalova sahil bölgesindeki bir kafede sahur organizasyonu düzenledi. Düzenlenen etkinliğe AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti Yalova Belediye Başkanı Adayı Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve AK Partili gençler yer alırken, misafir olarak da Cumhur İttifakının bileşenlerinden olan Büyük Birlik Partisi’nin Yalova İl Başkanı Munip Namal yer aldı.

“Bugün Ülkemizi Saran Karanlığı Laik, Bilimsel Ve Çağdaş Eğitim İle Mutlaka Yeneceğiz” “Bugün Ülkemizi Saran Karanlığı Laik, Bilimsel Ve Çağdaş Eğitim İle Mutlaka Yeneceğiz”

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Yalova Ak Parti Bddp Il Baskan Belediye Baskan Aday Ramazan Sahur Bulusma (2)

Editör: Arda Yavuz