Yele; İlçe Hastanesi Yapılana Kadar Devlet Hastanesi’ne Ulaşım Ücretsiz Olacak Yele; İlçe Hastanesi Yapılana Kadar Devlet Hastanesi’ne Ulaşım Ücretsiz Olacak

Önceki günlerde Fatih Camii’nde kılınacak yatsı namazı öncesi A.S. isimli bir kişi Fatih Camii İmamı Galip Usta ve öğrencisi Hafız Bilal Erdem’e bıçaklı saldırı gerçekleştirmiş ve aha sonra tedavileri için hastaneye kaldırılmıştı. Olayın yaşanmasının ardından ülkemizin farklı gruplarından insanlar saldırı ile ilgili kınam açıklamaları yaptılar. Bu açıklamalara AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol da katıldı.
“Acil şifalar diliyorum”
Saldırı ile ilgili üzüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Vekil Akyol, “Fatih Camii’nde gerçekleşen menfur saldırıyı lanetliyor, hastanede tedavileri devam eden Galip Usta hocamıza ve öğrencisi Hafız Bilal Erdem'e acil şifalar diliyorum. Ülkemizi değerlerimiz üzerinden karıştırmak isteyenlere karşı necip milletimizin bir ve beraber olduğunun bir kez daha altını çiziyor, bu tür hınç eylemlerini ve yapılan çirkin saldırıyı kınıyorum” ifadelerini kullandı.
Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel
 

Editör: Arda Yavuz