Altınova Belediyespor Tekvando Takımı, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yeni kayıtların da başladığı kurslar ücretsiz olarak veriliyor. Kardeş takımlarla ortak antrenmanlarla tecrübe paylaşımı yapıldığını söyleyen İsa Gündağ, “Amacımız Milli takımımıza saha çok sporcu vermek” dedi.

Ailelerden büyük destek

Sultanlar Çizgisini Bozmadı Sultanlar Çizgisini Bozmadı

Altınova Belediyespor Tekvando Takımı, çalışmalarına Altınova Belediyesi Spor Salonu’nda aralıksız devam ediyor.

Hedeflerinin Milli Takıma daha çok sporcu vermek olduğunu söyleyen Altınova Belediyespor Tekvando Antrenörü İsa Gündağ, “Azimle, disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Hepsi pırlanta gibi gençlerimiz büyük bir şevkle antrenmanlara devam ediyor. Ailelerimiz de bu çalışmalarımıza destek verip, bizlerle iç içe oluyor. Bu gençlerden büyük başarılar bekliyoruz. Sporun yanında sosyal çalışmalarda da bulunuyoruz. Daha büyük başarılar için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bizlere bu imkanları sağlayan Belediye Başkanımız Metin Oral’a, belediye meclis üyelerimize ve kulüp yöneticilerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

ALTINOVA TEKVANDO TAKIMI, DURMAK BİLMİYOR (4)ALTINOVA TEKVANDO TAKIMI, DURMAK BİLMİYOR (5)ALTINOVA TEKVANDO TAKIMI, DURMAK BİLMİYOR (2)ALTINOVA TEKVANDO TAKIMI, DURMAK BİLMİYOR (3)