Yangında Hayatını Kaybeden Ses Sanatçısına Son Görev! Yangında Hayatını Kaybeden Ses Sanatçısına Son Görev!

yalova-belediye-baglarbasi-mahalle-temizlik-cadde-sokak-personel (1)Yalova’nın temiz ve hijyenik olabilmesi adına çalışmalarına aralıksız olarak devam eden ekipler, Bağlarbaşı Mahallesi’nde kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi. Yalovalılara temiz ve sağlıklı bir çevre sunmak isteyen Yalova Belediyesi, cadde ve sokakları tabiri caizse pırıl pırıl yaptı. 
yalova-belediye-baglarbasi-mahalle-temizlik-cadde-sokak-personel (3)Çalışmalarına; kaldırım kenarları, binaların ve evlerin önlerindeki yabani otların biçilmesi ile başlayan ekipler, mıntıka temizliği, moloz ve katı atıkların toplanması, yolların tazyikli su ile yıkanması, çöplerin toplanması, çöp konteynerlerinin temizlik ve dezenfektesi gibi çalışmaları cadde cadde, sokak sokak yürüttü. 
Bağlarbaşı Mahallesi’nde gerçekleştirilen temizlik çalışmaları hakkında bilgi veren Yalova Belediyesi yetkilileri; “Sabahın erken saatlerinde Bağlarbaşı Mahallesi Yunus Emre Caddesi’nden başlattığımız çalışmaları sokak aralarına taşıdık. Kaldırım kenarlarında büyüyen yabani otları biçtik. Yolları tazyikli su ile yıkayıp araç süpürgesi ile kaldırım ve yolları toprak ve atıklardan arındırdık. Süpürgeci personellerimiz ile cadde ve sokaklarımızı köşe bucak süpürdük. Belediyemize ait süpürgeyalova-belediye-baglarbasi-mahalle-temizlik-cadde-sokak-personel (4) araçlarımız ile de kaldırım kenarlarını detaylı bir şekilde temizledik” şeklinde konuştu.

Editör: Arda Yavuz