Cumhuriyet Halk Partisi’nin gerçekleştirdiği son Parti Meclisi toplantısının ardından Subaşı Belediyesi için tekrar aday gösterilen Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, her ay rutin bir şekilde Subaşı Mahalle Muhtarları ile bir araya geliyor. Başkan Canbay 2024 yılının ilk toplantısını Subaşı Belediyesi’nde gerçekleştirildiğini duyurdu.

“Hizmet kalitesi arttırmak için beraber çalışıyoruz”

Subaşı’nı ortak akılla ve birlikte yönetmeye devam edeceklerini belirten Başkan Canbay toplantıya ilişkin, “2024 yılının ilk Muhtarlar Toplantısında Merkez Mahalle Muhtarı Jale Uzun, Denizgören Mahalle Muhtarı Süleyman Atan ve Subaşı Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Özlem Başer’le bir araya geldik. Belediyemiz ve mahallelerimiz arasında en önemli bağı kuran kıymetli muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizin hizmet kalitesini artırmak için çözüm önerileri üreterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Yalova’da Türkiye’nin En Küçük Mescidi Restore Edilerek İbadete Açıldı Yalova’da Türkiye’nin En Küçük Mescidi Restore Edilerek İbadete Açıldı

Haber/Göktuğ Doğukan Yükssel

Editör: Arda Yavuz