Subaşı’nda Su Kesintisi Subaşı’nda Su Kesintisi

yalova-subasi-belediye-baskan-ev-ziyaret-vatandas (3)Düzenli olarak aile ziyaretleri yapan, vatandaşlarla birebir temasını sürdüren Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Subaşı’nda yaşayan hemşerilerinin evlerine konuk oldu. Ailelerin ev sahipliğinde gerçekleşen samimi buluşmada, aile büyükleriyle ve çocuklarla keyifli bir sohbet ortamı oluştu. Vatandaşların talep, beklenti ve önerilerini dinleyen Başkan Canbay, halkın görüşlerini doğrudan almanın verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu.
yalova-subasi-belediye-baskan-ev-ziyaret-vatandas (2)“Hizmetlerimizde halkımız en iyi danışmanımızdır.”
Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, “Subaşılı komşularıma hoş sohbetleri ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.  Vatandaşlarımızın yanında olmaya ve halkımızı dinlemeye devam edeceğiz. Belediye olarak hizmetlerimizi şekillendirirken vatandaşlarımızdan gelen geri bildirimler bize yol gösteriyor.

yalova-subasi-belediye-baskan-ev-ziyaret-vatandas (1)Bu ziyaretler beldemizin her köşesinden gelen talepleri daha iyi anlamamıza ve çözüm odaklı adımlar atmamıza fayda sağlıyor. Biz halka danışıyoruz. Çünkü, yaptığımız işlerde, halktan daha iyi bir danışman bulamayacağımızın bilincindeyiz. Vatandaşlarımızla birlikte, daha yaşanabilir bir Subaşı inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.yalova-subasi-belediye-baskan-ev-ziyaret-vatandas (4)
Ziyaret edilen vatandaşlar, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay için daima ulaşılabilir olduğuna dikkat çekerek, taleplerinin hiçbir zaman karşılıksız kalmadığını ifade etti. Başkan Canbay’ı evlerinde ağırlayan Bağaç, Dişli, Metin, Gündüz, Güney, Gürsu ve Gül aileleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Editör: Arda Yavuz