Başkan Silpagar, Antrenör Kurtuluş Kantar Turhan’la ve yeni oyuncularla birlikte güç kazandıklarını dile getirerek, “Yeni sezonda hedefimiz üst sıralar, 1. Lig’e yeniden yükselmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Teknik ekibimiz ve yönetimimiz uyum içerisinde transfer çalışmalarımızı tamamladık. İlk etapta Play-Off’lara yükselmek için gerekli sıralamayı elde etmek istiyoruz. Çiftlikköylü hemşerilerimizin, Yalovalı voleybolseverlerimizin destekleriyle umuyorum ki çok güzel bir sezon geçireceğiz” diye konuştu.

İç transferde Nihal Çalışkan, Doğa Kayar, Ayşegül Külüşlü, Tuğba Taş, Elif Sevinçli, Sude Çimen, Zeynep Kavas, dış transferde Dilara Aydın, Gamze Türk, Elif Kavrar, Buse Doğan, Melis Ece Yurtsever’den oluşan bir kadro kurduklarını dile getiren Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz, “İç ve dış transferde çalışmalarımızı tamamlayarak arzu ettiğimiz güçte bir kadro oluşturduk. 2.Lig’de grubumuzda iddialı olacak uyumlu bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum. Voleybol takımımıza desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız ve aynı zamanda Kulüp Başkanımız Ali Murat Silpagar’a teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN SİLPAGAR, ÇİFTLİKKÖY'ÜN SULTANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ (5)BAŞKAN SİLPAGAR, ÇİFTLİKKÖY'ÜN SULTANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ (4)BAŞKAN SİLPAGAR, ÇİFTLİKKÖY'ÜN SULTANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ (3)BAŞKAN SİLPAGAR, ÇİFTLİKKÖY'ÜN SULTANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ (2)

Editör: Rümeysa Şahin