Çiftlikköy’de bulunan Saklı Bahçe’de gerçekleştirilen organizasyonda Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın yanı sıra Kırmızı Siyahlı ekibin yönetici, teknik heyet ve futbolcuları katıldı.

Teknik sorumlular Yalçın Tokay ve Aydın Perihanoğlu’ndan takım hakkında bilgi alan Başkan Silpagar, takımın genç yeteneklerinden şampiyonluk sözü de aldı.

Semt77 Yalovaspor Zirve’de Semt77 Yalovaspor Zirve’de

Bu sezon gençlere yatırım yapan Çiftlikköy Belediyespor A futbol takımı Amatör Saha-1’de yeni sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Kırmızı Siyahlı ekibin teknik heyetinde ise Yalçın Tokay, Aydın Perihanoğlu, Gökhan Aktaş ve Uğur Keskin bulunuyor.

“Teknik heyetimize ve futbolcularımıza güveniyoruz”

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar,” 2023-2024 sezonunun ilk antrenmanı öncesi Çiftlikköy Belediyespor Kulübü futbol takımımız ile bir araya gelerek bu sezon şampiyonluk sözünü aldık. Teknik heyetimize ve futbolcularımıza güveniyoruz. Genç yeteneklerimizin her zaman yanlarındayız” diye konuştu.

Başkan Silpagar, Genç Yeteneklerle Buluştu (4)Başkan Silpagar, Genç Yeteneklerle Buluştu (3)Başkan Silpagar, Genç Yeteneklerle Buluştu (2)