yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-bere-dagitim-soguk-kis-hava (6)Başkan Tutuk, bu soğuk kış günlerinde gençlerin üşümemesi için bere dağıtımı gerçekleştirdi. Başkan Tutuk’a etkinlikte; AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan da eşlik etti.

yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-bere-dagitim-soguk-kis-hava (2)Program sonrasında konuşan Tutuk, “Yalova’mız öğrenci şehri olma yolunda hızla büyüyor, gelişiyor. Göreve gelmemizden bu yana yatırımlarımızda her zaman geleceğimizin teminatı gençlerimizi de düşündük. Şimdi de sosyal belediyeciliğin ve ‘Gönül Belediyeciliği’nin gereği gençlerimize ‘Yalova Seninle Güzel’ diyerek bu soğuk havalarda üşümemeleri için bere dağıttık. Gençlerimizden tam destek aldık. Gelecek vizyon projelerimizde kendilerine sürprizlerimiz olacak. Daima onların yanındayım” dedi.

AK Parti Yalova Toplandı AK Parti Yalova Toplandı

yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-bere-dagitim-soguk-kis-hava (4)yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-bere-dagitim-soguk-kis-hava (3)yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-bere-dagitim-soguk-kis-hava (1)

Editör: Arda Yavuz