KPSS Ne Zaman? Kaç Kişi Başvurdu? KPSS Ne Zaman? Kaç Kişi Başvurdu?

CHP Genel Başkanı Özel, orman yangını bölgesinde

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin işbirliği ile hayata geçirilen Didim-Bodrum Deniz Otobüsü Seferi'nin açılış programı dolayısıyla Aydın'a gelen CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i havaalanında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu karşıladı. 
  Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin işbirliği ile hayata geçirilen Didim-Bodrum Deniz Otobüsü, ilk seferini yapmaya hazırlanıyor. Didim, Bodrum arası gerçekleştirilecek olan ilk sefer için düzenlenen açılış programına katılmak üzere Aydın'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel'i havaalanında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu karşıladı. İzmir Adnan Menderes Havaalanı'ndan beraberindeki heyet ile birlikte hareket eden Genel Başkan Özel'in ilk durağı ise Selçuk ve Kuşadası olacak. Selçuk'un Arvalya bölgesinde başlayan ve Kuşadası'na sıçrayan orman yangını bölgesini ziyaret edecek olan Özel, yangının meydana geldiği alanlarda incelemelerde bulunacak. Daha sonra Didim'e geçecek olan Özel, Başkan Çerçioğlu ile birlikte Didim-Bodrum Deniz Otobüsü Seferi'nin açılışını gerçekleştirerek, deniz otobüsünün ilk yolcuları olacak. Bodrum Turgutreis'e ulaştıktan sonra Genel Başkan Özel, Bodrum'da da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi..

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Bodrum-Turgutreis-Didim Deniz Otobüsü seferleri hizmeti açılışı CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in katılımıyla Didim'den başladı. Didim'den deniz otobüsünün ilk seferi ile yola çıkan Özel, Bodrum'da yoğun ilgiyle karşılandı.  
  CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e ziyaretinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, parti meclisi üyeleri, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ve partililer eşlik etti. Deniz otobüsünden limana inen Özgür Özel'e bandolu karşılama yapılırken, Özel yoğun ilgiden dolayı güçlükle ilerledi. Vatandaşların selfie isteklerini kırmayan Özel bol bol fotoğraf çektirdi. İlk olarak CHP Bodrum İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Genel Başkan Özel, parti binası çıkışında Bodrum Şoförler Odası Başkanı Hasan Kablı, partinin eski üyelerinden Hüseyin Anıl, İYİ Parti geçmiş dönem ilçe başkanı Şerif Çelikkıran'ın da aralarında olduğu ve CHP'ye kaydolan üyelere rozetlerini taktı. Son olarak Bodrum Belediyesi'ni ziyaret eden Özel ve beraberindekiler belediye ziyaretinin ardından Bodrum'dan ayrıldı.
 

Kaynak: İHA