BAŞKAN SİLPAGAR’DAN PERSONELE VEDA

Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcıları Abdurrahim Solmaz, Ali Kaplan ve Handan Meydan Kırış, birim müdürleri, belediye çalışanları ve ailelerinin yer aldığı iftar öncesinde konuşan Başkan Silpagar, “Bu, sizinle belediye başkanı olarak son görüşmem. Artık başka yerde başka zamanlarda görüşeceğiz. Ama halefime sahip çıkacaksınız, söz mü? Çünkü burada AK Belediyeciliğin devam etmesi lazım ve benim desteklerim aynı şekilde. Siz de yanında olursanız beni çok mutlu edersiniz” dedi. AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Dr. Recep Hacı da, Çiftlikköy Belediyesi personeliyle birlikte çalışmak için heyecan duyduğunu ifade ederek hayırlı iftarlar dileklerini aktardı.

Yalova Ciftlikkoy Belediye Baskani Ali Murat Silpagar Personel Iftar Yemek (1)GÜÇLÜ, “KİMSENİN İŞİ, EKMEĞİYLE OYNAMAK BİZLERİN HADDİ DEĞİLDİR”

Çiftlikköy’de 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı Çiftlikköy’de 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

İftara katılan AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü ise böyle personel iftarlarında konuşmanın çok adeti olmadığını ancak seçim sürecinde üzerine bazı isnatlar atıldığını söyleyerek, “Hiçbir kimsenin, Yalova’daki hiçbir belediyenin, hiçbir çalışanına, il başkanı olarak belediyenin içine asla müdahale etmedim ve etmem. Sayın muhalefet partisinin belediye başkan adayı bizzat adımı zikrederek ‘belediyeye karışacak, şöyle yapacak, böyle yapacak’, diye talihsiz açıklamalarda bulunmuş. Ben kendisini çok iyi tanırım, sevdiğim bir kardeşimdir de. Niye böyle kelimeleri konuşmaya isnat etti, onu da anlayamadım. Ama ona değil, onun arkasında onu konuşturana bakın. Bizim, şöyle bir güvence verebilirim sizlere, Çiftlikköy Belediyesi’nde çalışan kimsenin işiyle, ekmeğiyle oynamak bizlerin haddi değildir, bunu bilmenizi istiyorum. Hepinize hayırlı iftarlar diliyorum” dedi.

Yalova Ciftlikkoy Belediye Baskani Ali Murat Silpagar Personel Iftar Yemek (3)Yalova Ciftlikkoy Belediye Baskani Ali Murat Silpagar Personel Iftar Yemek (4)

Editör: Arda Yavuz