15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında Düzenlenen programa Vali Yardımcısı Mehmet Bahattin Atçı, İl Müdürü Suat Parıldar, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşları, vatandaşlar ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Programda geçtiğimiz hafta İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü ekipleri ile Deniz Polisi ve Armutlu Meslek Yüksekokulu işbirliğinde deniz altından çıkarılan hayalet ağlar ve çöpler sergilenerek deniz kirliliğine dikkat çekildi.

“Temiz Bir Dünya Birlikte Mümkün” sloganıyla Daha Temiz Mavi Vatan mesajı verilen programda deniz altındaki canlılar ve çöplerin olduğu fotoğraflar da sergilendi.

Hatay İçin Bursa’da Toplandılar Hatay İçin Bursa’da Toplandılar

Programda ayrıca İl Müdürlüğü Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü tarafından kurulan stant’da, su verimliliği ile ilgili ziyaretçilere bilgiler aktarıldı.

yalova-il-tarim-orman-müdürlük-marmara-deniz-mavi-vatan6yalova-il-tarim-orman-müdürlük-marmara-deniz-mavi-vatan5yalova-il-tarim-orman-müdürlük-marmara-deniz-mavi-vatan4yalova-il-tarim-orman-müdürlük-marmara-deniz-mavi-vatan3yalova-il-tarim-orman-müdürlük-marmara-deniz-mavi-vatan2yalova-il-tarim-orman-müdürlük-marmara-deniz-mavi-vatan