Sevim Göğez İlkokulu ilk kermesini yaptı

Sevim Göğez İlkokulu’nda okul yararına bu yıl ilk kez gerçekleştirilen kermeste, bir taraftan okula katkı sağlanırken, diğer taraftan da öğretmen ve veliler, hediye çekilişleri ve canlı müzikle yılın stresini atma imkanı buldular.

Sevim Göğez İlkokulu ilk kermesini yaptı
Okul bahçesinde düzenlenen kermese, Okul Müdürü Özcan Şengül, Okul Müdür Yardımcısı Hasan Çetin, Okul Aile Birliği Başkanı Fatma Kaya, Başkan Yardımcısı ve Mahalle Muhtarı Kemal Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Nurgül Öksüz, Yönetim Kurulu Üyesi Sadiye İşçi, Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Saygın ve çok sayıda veli katıldı.

Kermeste velilerin hazırlamış olduğu birbirinden lezzetli pasta, börekler ve birbirinden lezzetli tatlılar satışa sunuldu. Okul Aile Birliği Başkanı Fatma Kaya, okul yararına düzenlenen kermesin oldukça verimli geçmesi yanında velilerin eğitime olan katkıları ve dayanışmanın göstergesi olarak da dikkat çekici olduğunu dile getirdi. 2012-2013 Eğitim Döneminde açılışı yapılan okulun dinamik eğitim kadrosu ve modern derslikleriyle eğitimine devam ettiğini belirten Kaya,  “Okul Aile Birliği tarafından bundan sonraki yıllarda da öğrenciler ve Okulumuz yararına çok daha geniş kapsamlı ve katılımlı kermesler düzenlenecektir. Ayrıca okulumuzun ilk kermesi olması sebebiyle ayrı bir heyecan yaşadık.Bu yılki kermesimizi büyük coşkuyla, büyük bir heyecanla yaptık.İnşallah buradan elde edilen gelirle ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ve Okulumuza katkı sağlanmış olacağız. Kermese Adnan Menderes Mahalle sakinlerimizce gösterilen yoğun ilgi nedeniyle ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138