Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde yapılan operasyon sonrası, bir suçluya ait eşek, ilçe emniyet müdürlüğünün bahçesine bağlandı. Yuları çözülen eşek kaçtı. Bekçilerin peşinden gittiği eşek yakındaki bir hastanenin acil servisine girdi. Firari eşek, bekçiler ve hastane görevlileri tarafından yakalandı. O anlar hastanenin güvenlik kameralarına yansıdı.

Konuya ilişkin İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Yaklaşık 5-6 ay önce saldırgan olduğu belirtilen bir eşek Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından alıkonulmuş ve İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesine bağlanarak bekletilmeye alınmıştır. Bu esnada eşek yularından çözülerek kaçmış ve emniyet müdürlüğünde görevli bekçiler tarafından yakalanmaya çalışılırken hastanemiz acil servisine otomatik açılır kapıdan girmiştir. Hastane personelimiz ve bekçiler tarafından eşek hastane dışına çıkarılarak yakalanmıştır." ifadelerine yer verildi.

Yalova Cinarcik Hastane Esek Kayip Acil Servis (1)

Kaçan eşeğin acil servise girdiği anlar kamerada

Yalova'nın Çınarcık ilçesinde ilçe emniyet müdürlüğünün bahçesine emanete bağlanan eşek yuları çözülünce acil servise kaçtı. O anlar hastane güvenlik kameralarına yansıdı.  

Konut Sahipleri Bilgilendirildi Konut Sahipleri Bilgilendirildi

Edinilen bilgiye göre, 5-6 ay önce yaşanan olayda bir operasyon sonrası, bir şüpheliye ait eşek, ilçe emniyet müdürlüğünün bahçesine bağlandı. Yuları çözülen eşek kaçtı. Bekçilerin peşinden gittiği eşek yakındaki bir hastanenin acil servisine girdi. Firari eşek, bekçiler ve hastane görevlileri tarafından yakalandı. O anlar hastanenin güvenlik kameralarına yansıdı.

Editör: Arda Yavuz