Akköy Devreye Avantajla Girdi Akköy Devreye Avantajla Girdi

Avrupa’nın en iyi sporcularının mücadele edeceği bu özel organizasyonda ülkemizi Yalova Belediyespor altyapısında yetişen Milli raketler Ece Haraç ve İbrahim Gündüz’de ter dökecek. İki sporcumuza Özge Yılmaz ve Sibel Altınkaya’da eşlik ediyor. 02-07 Ekim 2023 tarihleri arasındaki müsabakalarda dereceye giren sporculara 20 Bin Amerikan doları ödül dağıtılacak. Spor yaşantısını Almanya’da sürdüren Ece Haraç, İsveç’teki turnuvadan önce formasını giydiği SV Schott Jena takımıyla Bundesliga-1’e TTC 1946 Weinheim'a karşı aldığı galibiyetle başlamıştı. 
Bir diğer Yalovalı sporcu İbrahim Gündüz ise Malmö’de Milli takım formasıyla Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası’nda ter dökmüştü. Ayrıca iki sporcumuz 02-06 Eylül 2023 tarihleri arasında Bulgaristan'ın Albena kentinde devam eden 48.büyükler Balkan Şampiyonasında madalya kazanma başarısı göstermişti. 
İsveç’teki WTT Feeder Series müsabakaları kapsamında hem Ece’nin hem de İbrahim’in 7 Ekim tarihinde sona erecek müsabakalarda dereceye girmesine kesin gözüyle bakılıyor.

masa-tenis-yalova-ece-ibrahim-isvec-spor (3)masa-tenis-yalova-ece-ibrahim-isvec-spor (1)