Cemiyette Geziyoruz olarak bayram kalabalığına yakalansak da, sizler için Yalova’ya bir buçuk saatlik mesafede olan Kocaeli Ayrı Gezegen Cam terasa gittik. Cam Terasta doğayı izlerken, orman deniznde yeşilin bin bir çeşidi ile büyülenebilirsiniz. Cemiyette Geziyoruz ailesi olarak, bayramda seyranda pek tercih etmemeniz olacaktır. İnsan kalabalığının yoğun olduğu bir tarih çerçevesinde gitmiş olmak, doya doya gezmeyi biraz zorlaştırsa da sonunda gördüğünüz manzara sizi büyülüyor. Falezin üzerine kurulmuş cam terasta güvenlik sıkı. Cam Terasta biraz vakit geçirdikten sonra hediyelik eşya bakarken denk geldiğimiz, gözün irisini çeken bu dükkan oldukça farklı ve akılda kalıcı. Gözünüzün fotoğrafını ücretsiz çekiyorlar, dilerseniz göz irisini çerçeveletebilirsiniz, aynı zamanda kolye, bileklik gibi alternatifleri de mevcut. Sevgilinizin, eşinizin, aile bireylerinizin irislerini tek iriste toplayabilirsiniz. Kolye  ya da çerçeve aldıktan sonra, göz irislerinin son hallerinizi telefonunuza gönderiyorlar. Parmak izi gibi Göz irislerinin de eşsiz olduğunu, gözünüzdeki gezegeni görmek istiyorsanız ve günden anı kalsın istiyorsanız bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Kolyeler 750 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Cemiyette Geziyoruz olarak, bayram kalabalığı ne kadar bizi yorsa da bu günden en güzel anı, gözlerimizin içinde ki gezegenler ve kolyelerimiz kaldı. 

Cemiyette Geziyoruz “1979’DAN BERİ HİZMETİNİZDE OLAN MEKANDA” Cemiyette Geziyoruz “1979’DAN BERİ HİZMETİNİZDE OLAN MEKANDA”

Haber : Duygu Saral  

Cemiyette Geziyoruz Goz Irisi Haber Gazete (5)Cemiyette Geziyoruz Goz Irisi Haber Gazete (4)Cemiyette Geziyoruz Goz Irisi Haber Gazete (2)Cemiyette Geziyoruz Goz Irisi Haber Gazete (1)

Editör: Arda Yavuz