Yeni sezonda Futbol Tertip Komitesi’nin doğal başkanlığını Futbol İl Temsilcisi Sefa Demir üstlenecek.

Kulüpler adına Resul Kahraman Yapar, Turgay Aydın ve Salih Göçmen, Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu temsilen Coşkun Er, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Yalova Şubesi adına Yılmaz Kalaycı, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği(TFFHGD) Yalova Şubesi’ni temsilen İ.Hakan Oral ve Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına da Orhan Havabilen Futbol Tertip Komitesi’ni oluşturdu.

Toplantıda en önemli gündem maddesini ise Süper Amatör Küme ve 1. Amatör Küme A ve B Gruplarında karşılaşmaların Cuma ve Pazartesi akşamları oynatılması oluşturdu. 

“Tüm paydaşlarımızla birlikte hareket edeceğiz”

Futbol İl Temsilcisi Sefa Demir,” 2022-2023 sezonu öncesinde Futbol Tertip Komitesi olarak ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Futbol İl Temsilciği olarak Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(YASKF),  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Yalova Şubesi, Futbol İl Hakem Kurulu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği(TFFHGD) Yalova Şubesi, Futbol Saha Komiserleri Derneği olarak bizler sahada birlikte görev yapacak paydaşlarız. Ayrılmaz bir bütün olarak görev bilincinde hareket edeceğiz. Bu sezona özgü olarak Cuma ve Pazartesi akşamları da Süper Amatör Küme ve 1. Amatör Küme A ve B Gruplarında karşılaşmaları oynatmayı planlıyoruz. Liglerde mücadele edecek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.