BSL’nin Şampiyonu Fenerbahçe Beko BSL’nin Şampiyonu Fenerbahçe Beko

19 Mayıs Pazar günü Bursa bulunan Gönlü Ferah Otelde toplanan Bursa karması, Bursaspor’a  ait Özlüce Tesislerinde ter antrenmanı yaptıktan sonra havayoluyla Erzurum’a giderken Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde kampa girdi. 
Türkiye Futbol Federasyonu(TFF)’nun Erzurumda düzenleyeceği organizasyon 21-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. UEFA Regions Cup TFF Bölge Karmaları Türkiye Birinciliği Turnuvası, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Malatya, Sakarya, Samsun, Trabzon, Kayseri, Erzurum ve Van TFF bölgelerinden birer takım olmak üzere 14 bölge karma mücadele edecek.
Yalova Bursa Karma Erzurum Futbol (2)Yalova’nın başarılı futbolcuları Gencalp Gencer, Emre Demirok ve Doğukan Polat’ın kadrosunda yer aldığı Bursa Karması, Erzurum’da 2. Grupta Adana ve Diyarbakır Karmalarıyla mücadele edecek. Müsabakalar 21-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında 4'er takımlı iki ve 3'er takımlı iki grupta tek devreli lig usulüne göre oynanacaktır. Gruplarında birinci olan 4 takım 24 Mayıs 2024 tarihinde yarı final müsabakaları, 26 Mayıs 2024 tarihinde ise final müsabakası oynanacak. Müsabakalar sonunda birinci olan bölge karması takım, UEFA Regions Cup Turnuvası'nda Türkiye'yi temsil edecek.
Bursa Karmasını Şu İsimler Oluşturuyor;
Yalova
Gençalp Gencer Yalovaspor,
Yahya Emre Demirok Çiftlikköy Belediyespor
Doğukan Polat Safranspor
Bursa
Semih Düzcan, Mustafa Şimşek Fethiye İdmanyurdu
Cüneyt Balçık Nilüfer Belediye Futbol Kulübü
Yusuf Efe Saydam Mustafakemapaşaspor Belediye
Mücahit Emre Şahin İznikspor
Yunus Boyrat İnegöl Orhaniyespor
Ömer Faruk Çapkın Şükraniyespor
Hafız Görkem Vardar, Yusuf Can Balı, Oğuz Taş, Alper Temetaş Karadeniz Güvenspor
İsmail Polat İnegöl Alanyurtspor
Kütahya
M. Fırat Kaçanlar Kütahya Özel İdare Köy Hizmetleri
Onur Emre Filiz Talha Bozkurt Domaniçspor
Yusuf Işık Dağırdı Gençlikspor
Bilecik
Nurullah Yaş 1308 Osmaneli Belediyespor

Editör: Arda Yavuz