12 takımla başlayan futbol turnuvasında grup ve çeyrek final maçları nefes kesti. Adlarını son 4 takım arasına yazdıran Mariner Mühendislik, Tersan Tersanesi, Beşiktaş ve AKKİM finale kalmak için var güçleriyle bugün mücadele edecekler. Kazanan takımlar ise 4 Eylül 2023 pazartesi günü oynanacak dev finalde şampiyonluk mücadelesi verecek.

“İlk randevu AKKİM-Beşiktaş Tersanesi”

Şirketler Ligi’nde yarı finalin ilk karşılaşması 19:00’da başlayacak. Çeyrek final maçında Yaşa Gemi’yi saf dışı bırakan AKKİM ile Yalova Ro-Ro Port’u eleyen Beşiktaş Tersanesi finale çıkmak için ter dökecek. 50 dakikalık mücadelede Yalova’nın genç ve başarılı hakemlerinden Mesut Bingöl görev yapacak.

“Son şampiyon Tersan’la kozlarını paylaşacak”

Yarı finalin diğer maçında ise Yalova Belediyesi Personel AŞ’yi çeyrek finalde eleyen son şampiyon Mariner Mühendislik ile Elektromarketim’i farklı yenen Tersan Tersanesi ile kozlarını paylaşacak. Bu karşılaşma saatler 20:00’ı gösterdiğinde başlayacak. Kritik mücadeleyi ilimizin Bölgesel Yardımcı Hakemlerinden Erdem Sırmacı yönetecek. Futbolseverlerin büyük ilgi göstermesi beklenen her iki müsabakada Kent77’den canlı yayınlanacak.

Şampiyon Buse’den Vali Kaya’ya Ziyaret Şampiyon Buse’den Vali Kaya’ya Ziyaret

Gözler Yarı Finale Çevrildi (1)Gözler Yarı Finale Çevrildi (1)-1Gözler Yarı Finale Çevrildi (2)-1