Halit Güleç, öğrencilerle yıl sonu etkinliğinde buluştu ve etkinlik Güleç ailesine ait Cemal Güleç Besi Çiftliği’nde gerçekleşti. Yalova Belediyesi önceki dönem Başkan Yardımcısı Halit Güleç ve Güleç ailesi, yıl sonu etkinliğinde Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Yalova Şube yöneticileri ve bursiyer öğrenciler ile bir araya geldi. Gerek siyasi gerekse ticari hayatı içerisinde gençlerin ve eğitimin her zaman destekçisi olduğunu belirten Halit Güleç öğrencilere hitaben şunları dile getirdi: “Güleç Kardeşler olarak 50 yılı aşkın süredir ticari hayatın içerisindeyiz. Yıllarca babamın sürdürdüğü siyasi çalışmaların bayrağını babamdan devir alıp ben taşımaya başladım. Güleç ailesi olarak gençlere ve eğitime her zaman destek olmaya özen gösteriyoruz. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nden burs alan geleceğimiz olan siz gençlerimizin tüm yılın yorgunluğunu üzerlerinden atmaları için bir etkinlik organize ettik. Sizler vasıtasıyla Türkan Saylan’ı bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyorum.”

“Çiftliğimizin kapıları tüm gençlere açık”

“Tarım ve hayvancılığın gelişmesi, bilim ve tekniğe dayalı tarım ve hayvancılık yapılması adına Güleç Kardeşler olarak sürekli kendimizi yeniliyor, çağa ayak uyduruyoruz. Cemal Güleç Besi Çiftliği’nin kapıları bu sektöre ilgi duyan tüm gençlerimize açık. Burası bir Ar-Ge Çiftliği. Gençlerimize burada eğitim vermekten, bilgi ve birikimlerimizi paylaşmaktan büyük onur duyuyoruz. Çünkü Türkiye’nin kalkınmasına ve refaha ermesine giden yol üretimden geçiyor.”

Gençler Çiftliği Gezdi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği bursiyerlerine, Marmara Bölgesi’nin en modern tesislerinden biri olan Cemal Güleç Besi Çiftliği’ni gezdiren Halit Güleç, işletme hakkında gençlere bilgiler verdi.

Güleç, ‘Gençler, geleceğimiz’ (5)Güleç, ‘Gençler, geleceğimiz’ (3)