Şenliğe Hakhan damgası

Yalova’nın başarılı ses sanatçısı Hakhan, 3. Karanfil Ev Şenliği kapsamında bir halk konseri verdi. Konser alanını hınca hınç dolduran Yalova’lılar gece boyunca doyasıya eğlendi.

Şenliğe Hakhan damgası

3. yıldan bu yana gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören 3.Karanfil Ev Şenliği’nin ikinci gününde Yalovalılar, yaptığı çalışmalar ile adını başarı ile duyuran Hakhan ile coştu. Konser boyunca sevilen şarkıları seslendiren Hakhan, Yalova’lılara unutulmaz bir gece yaşattı. Ahmet Kolpar ve orkestrası ile birlikte sahneye çıkan Hakhan, birçok eseri Yalova’lılar için seslendirerek gece boyunca başarılı bir performans sergiledi.

6 gün sürecek olan şenliğin 2. günkü programında Karanfil Ev Spor Eğitmenlerinin katılımcılarla spor yapmaları, Konservatuar Müzik Dinletisi ve Hediye Çekilişinin ardından Hakhan sahne aldı. Konserde biran bile yerinde durmayan Hakhan izleyiciler ile birlikte şarkılar söyledi. Konser sonunda teşekkürlerini borç bildiğini dile getiren sanatçı Ramazan ayı içerisinde bir konser daha vereceklerini ve tüm Yalova’lıları şimdiden bu konsere davet ettiklerini söyledi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138