Güney Marmara Fenerbahçeliler Dernek Başkanları ve yöneticileri ilimize gelerek Yalova Fenerbahçeliler Derneği’nde toplantı yaptı.  Periyodik olarak aralıklarla düzenlenen Güney Marmara dernekleri istişare toplantısının ev sahibi olarak, verimli güzel sohbetlerin birlik beraberlik içerisinde paylaşıldığı buluşma gerçekleştirildi.

Öncelikli olarak, Deprem bölgesinde Fenerbahçe Spor Kulübümüz tarafından kurulacak olan konteyner kent projesine dernekler olarak verilecek destek çalışmaları hakkında fikir alışverişi yapıldı. Sarı Lacivertli renklere gönül vermiş üyelerin, yardımlaşma ve sportif faaliyetler başlıklı konular hakkında karşılıklı istişareler gerçekleşti.

Toplantı sonrasında Yalova Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nedim Güven,” Geçen hafta yapılan kongremiz sonrasında yeni yönetimimize hayırlı olsun dileklerini ileterek, ev sahibi olduğumuz toplantıya katılım sağlayan tüm dernek yöneticilerine teşekkür ederiz” diye konuştu.

Yalovaspor, Cankurtaran’a Konuk Oluyor Yalovaspor, Cankurtaran’a Konuk Oluyor

Güney Marmara Fenerbahçeliler Dernek Başkanları Yalova’da Bir Araya Geldi (3)Güney Marmara Fenerbahçeliler Dernek Başkanları Yalova’da Bir Araya Geldi (4)Güney Marmara Fenerbahçeliler Dernek Başkanları Yalova’da Bir Araya Geldi (1)