Bölgesel amatör lig Haberleri

bölgesel amatör lig haberleri ve güncel bölgesel amatör lig gelişmeleri, bölgesel amatör lig ile ilgili tüm video, bölgesel amatör lig fotoğrafları ve bölgesel amatör lig haberleri Yalova Gazetesi sitemizde


SPOR

2023-2024 sezonunun tamamlanmasıyla birlikte küme düşen Altınova Belediyespor’da şok bir ayrılık yaşandı.

SPOR

Yeşilovaspor ve Altınova Belediyespor’un mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig'in 25. Haftasında adeta gol yağmuru yaşandı. Oynanan 7 karşılaşmada futbolseverler toplam...

SPOR

Yeşilovaspor:2 Hendekspor:2 Bölgesel Amatör Lig 3. Grubu’ndaki temsilcimiz Yeşilovaspor, çok sayıda gol pozisyonuna girmesine rağmen direkleri geçemeyerek sahadan beraberlikle ayrıldı.

SPOR

2023-2024 sezonunda istediği sonuçları bir türlü el edemeyen ve küme düşme potasına demir atan Altınova Belediyespor son deplasmanına çıkıyor.

SPOR

Yeşilovaspor ve Altınova Belediyespor’un ilimizi temsil ettiği Bölgesel Amatör Lig 3. Grupta 24. Hafta maçları tamamlandı.

SPOR

Yeşilovaspor:3 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor:1 Bölgesel Amatör Lig 3. Gruptaki temsilimiz Yeşilovaspor 24. Haftada Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’u konuk etti.

SPOR

Bölgesel Amatör Lig 3. Grupta ikincilik savaşı veren Yeşilovaspor galibiyet serisine devam etmek istiyor.

SPOR

Bölgesel Amatör Lig 3. Grupta kırmızı bölgede yer alan Altınova Belediyespor’u kritik bir deplasman bekliyor. Bu sezon istediği sonuçları bir...

SPOR

Arifiye Kalaycıspor:1 Yeşilovaspor:3 Tarihinde ilk kez yer aldığı Bölgesel Amatör Ligi(BAL)’nde 3. Grupta mücadele eden Yeşilovaspor, ikincilik yarışı için önemli...

SPOR

Altınova Belediyespor:3 Bigaspor:0 Bölgesel Amatör Ligi(BAL)’nde mücadele eden Altınova Belediyespor kötü gidişe son verdi.

SPOR

Bölgesel Amatör Lig 3. Gruptaki hedefini ikincilik olarak yineleyen Yeşilovaspor, kritik bir maça çıkacak.

SPOR

Yeşilovaspor ve Altınova Belediyespor’un mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig 3. Grubun 22. Haftası İlginç skorlara sahne oldu.