Çınarcık Belediyesi personelleri mevsim şartlarına bağlı olarak yeşil dokunun daha sağlıklı gelişebilmesi için, ilçe genelinde ağaç budama çalışması yapıyor.

Yalova Cinarcik Belediye Ekip Agac Budama Calisma (4)Belediye tarafından her yıl düzenli olarak yürütülen budama çalışmalarına başlandı. Ağacın ömrünün uzatılması, estetik görüntüsünün ve hastalıklara karşı direncinin arttırılması amacıyla ekiplerimiz ilçe genelinde bölge bölge budama çalışmalarını yürütüyorlar.

Yalova Cinarcik Belediye Ekip Agac Budama Calisma (3)İlçe merkezinde, park ve yeşil alanlarda ve sahil hattındaki ağaçlar budanarak hem gelişme süreleri hem de düzgün formda kalmaları amaçlanıyor. Ekiplerimiz  ilçe genelinde bulunan ağaçlarda gençleştirme ve şekillendirme çalışmaları kapsamında ağaçların istenilen form, biçim, çiçeklenme ve sağlıklı gelişebilmeleri için belli periyotlarda budama çalışması yapıyorlar.

Başkan Yaman; 23 Nisan Türkiye Cumhuriyeti’nin Çocuklara Güveninin İfadesi Başkan Yaman; 23 Nisan Türkiye Cumhuriyeti’nin Çocuklara Güveninin İfadesi

Yalova Cinarcik Belediye Ekip Agac Budama Calisma (5)

Editör: Arda Yavuz