Çınarcık belediyesi Haberleri

çınarcık belediyesi haberleri ve güncel çınarcık belediyesi gelişmeleri, çınarcık belediyesi ile ilgili tüm video, çınarcık belediyesi fotoğrafları ve çınarcık belediyesi haberleri Yalova Gazetesi sitemizde


ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi, vatandaşlarının sorunlarına daha hızlı ve etkili çözümler sunmak amacıyla yeni bir hizmet başlattı.

ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi, görevine yeni başlayan Çınarcık Kaymakamı Oğuzhan Erdi Atak’a hayırlı olsun dileğinde bulunmak üzere bir ziyaret gerçekleştirdi.

ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi, yaz aylarında artan sıcak hava koşullarında sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için duyarlılık çağrısında bulundu.

ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi, Vali Akı Caddesi’nde bulunan ve engelli vatandaşların kullandığı plajın yenilendiğini duyurarak müjdeyi verdi.

ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi İtfaiye ekipleri, Çamlık Mahallesi'nde bulunan Çamlık Evleri Apartmanı'nın çatı katında çıkan yangına anında müdahale etti. Olay yerine hızla...

ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi, "Tesis ve Antrenör Bizden, Spor Yapmak Sizden" projesi kapsamında kadınlara özel yeni bir spor etkinliği düzenliyor.

ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi’nin önceki dönemde hayata geçirdiği “Çocuklar Okula Anneler Spora” projesi kapsamında Çınarcıklı kadınlar sahilde spor yaptı.

ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi’ne bağlı ekipler Hasanbaba Mahallesi ve Harmanlar Mahallesi’nde yol çalışmaları gerçekleştirdi.

ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçe genelinde gerçekleştirdikleri denetim faaliyetleri ile halkın sağlığını ve tüketici haklarını koruma konusunda titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.

YAŞAM

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, Çınarcık Belediyesi Zabıta Müdürü İrfan Bağdat’ın kızının nişan yüzüğünü taktı.

ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi ekipleri, Taşliman Mahallesi Yosun Sokak'ta kış aylarında meydana gelen hava olaylarının tahrip ettiği beton yolun onarımını başarıyla tamamladı.

ÇINARCIK

Çınarcık Belediyesi, "Tesis ve Antrenör Bizden, Spor Yapmak Sizden" projesi kapsamında düzenlediği etkinlikle ilçedeki kadınları sporla buluşturdu. Basın Yayın ve...