Semt77 Yalovaspor Zaferini Kutladı Semt77 Yalovaspor Zaferini Kutladı

yalova-cotanakspor-amator-kume-sampiyonluk-hedef-sportif-direktor-aciklama (1)2023-2024 sezonunda hedeflerini 1. Amatör Küme olarak belirlediklerini hatırlatan Yeşil Beyazlı ekibin yeni sportif direktörü Kadir Karahasan,” Transfer dönemini oldukça hareketli geçirerek 2. Amatörün çok üstünde bir kadro oluşturduk” dedi.
Takımı Fatma Başaran Şenyiğit’e emanet eden Yalova Çotanakspor, Yenimahallespor’dan Emre Topuz, Doğuşspor’dan Doğanay Kaptan, Anadoluspor’dan teknik ekibe de destek verecek olan tecrübeli isim Mehmet Durak, Burak Bilaloğlu, Sefa Can Avcı, Mert Hazar Sanır, Mirbatur Zengin, Ömer Yiğit Altıparmak, Rıdvan Yentür, Melih Yıldız, Berk Baştürk, Ertan Artan, Görkem Önder’in yanı sıra Doğanspor’dan Ferhat Alpyürük, Ortaburunspor’dan Utku Coşkun ve Sedat Yasin Ünal, Akköyspor’dan Orhan Göksu’yu kadrosuna kattı. Yeşil Beyazlı ekipte sportif direktörlük görevine Kadir Karahasan, A takım ve altyapı sorumluluğuna da Salih Demir getirildi. 
Yalova Çotanakspor Sportif Direktörü Kadir Karahasan,” Yeni sezon öncesi Başkanımız İbrahim Arslan önderliğinde yeniden yapılanma kararı aldık ve takımımıza 18 yeni arkadaş transfer ettik. Bu transfer sürecinde hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan başkanımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca transfer ettiğimiz oyuncular için desteklerini esirgemeyen Anadoluspor başkanı İsmail Çakır’a teşekkür ediyorum. Bu sene güzel bir kadro kurduk ve ilimizin başarılı ve tek kadın antrenörü olan Fatma Başaran Şenyiğit hocamıza teslim ettik. Kendisinin de bu takımı şampiyon yapacağından da şüphemiz yoktur. Kendisine hayırlı olsun diyor başarılar diliyorum. Ayrıca Yeni sezonun tüm takımlarımıza sakatlıksız bir şekilde hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 

Editör: Arda Yavuz