Alman Heyet’ten ÇKM’ye ziyaret

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Türk Alman Gençlik Değişim Hizmetleri’nin (DETJAD) birlikte yürüttüğü uzman değişim projesi kapsamında Yalova’ya gelen Alman Heyet Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Alman Heyet’ten ÇKM’ye ziyaret
 Sosyolog, sosyal pedagog ve eğitimcilerden oluşan grup Gençlik Merkezi Şube Müdürü Selma Alacatlı ve Şef Ertan Arabacı ile birlikte Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’ni ziyaret etti.

Alman heyetin Çiftlikköy Kültür Merkezi’ni ziyaretinde Belediye Başkanı Metin Dağ da eşlik ederek, yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Kültür Merkezi’nde devam eden çiçek sabun kursiyerlerinin çalışmalarını da inceleyen Alman ekip, ÇKM Müdürü Tamer Balkaş’tan bilgi aldı. Ekip Kültür Merkezi’ndeki tiyatro çalışmalarını da yerinde izledi.

Çiçek sabun kursu temsilcisi Martina Erkorkmaz’ın Alman vatandaşı olması nedeniyle heyet ve kursiyerler arasında yakın diyalog ve sıcak bir atmosfer oluştu. Tiyatro çalışmalarının bir provasını da izleyen misafir heyet eğitmen Ferit Bulut ve öğrencilerle görüştü. 
YORUM EKLE

banner137

banner138