Minik Öğrenciler Kompostu Öğrendi Minik Öğrenciler Kompostu Öğrendi

23 Nisan’da Çiftlikköy’de Tarık Mengüç rüzgarı esti. Çiftlikköy Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Konseri’nde Tarık Mengüç ve Yalova’nın sevilen sanatçıMehmet Anaç, Mokamp alanında sahne aldı. Popüler şarkılardan oluşan repertuarıyla alkış alan Mehmet Anaç’ın ardından sahne alan Tarık Mengüç, roman havalarının yanı sıra hit şarkılarıyla izleyenleri coşturdu.

Çiftlikköylülerin büyük ilgi gösterdiği konserde Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele de Mokamp alanını dolduran vatandaşlarla bir araya geldi. Hep bir ağızdan söylenen 10. Yıl Marşı’yla ve havai fişek gösterisiyle sona eren konser sonrasında Başkan Yele, Tarık Mengüç’e çiçek takdim etti.

Yalova Ciftlikkoy Belediye 23 Nisan Kutlama Tarik Menguc Sanatci Konser (6)Çiftlikköylülere güzel bir gece yaşattıklarını dile getiren Başkan Yele, “Seçim sonrasında vatandaşlarımıza güzel bir eğlence sözü vermiştik. Bunu 23 Nisan’la pekiştirince çok daha güzel ve anlamlı oldu. Her zaman olduğu gibi güzel bir Çiftlikköy fotoğrafı görüyorum. Bundan sonraki süreçte resmi bayramlarımızda ve özel günlerde çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza yönelik etkinliklerimiz artarak devam edecek” diye konuştu.

Yalova Ciftlikkoy Belediye 23 Nisan Kutlama Tarik Menguc Sanatci Konser (8)Yalova Ciftlikkoy Belediye 23 Nisan Kutlama Tarik Menguc Sanatci Konser (5)Yalova Ciftlikkoy Belediye 23 Nisan Kutlama Tarik Menguc Sanatci Konser (4)Yalova Ciftlikkoy Belediye 23 Nisan Kutlama Tarik Menguc Sanatci Konser (3)Yalova Ciftlikkoy Belediye 23 Nisan Kutlama Tarik Menguc Sanatci Konser (2)Yalova Ciftlikkoy Belediye 23 Nisan Kutlama Tarik Menguc Sanatci Konser (1)

Editör: Arda Yavuz