Murat Dalkılıç Club Kale’ye geliyor

2012 yazına hızlı bir giriş yapan Çınarcık’ın gözde mekanlarından Club Kale “Bir Güzellik Yap” şarkısıyla ününe ün katan Murat Dalkılıç’ı ağırlayacak.

Murat Dalkılıç Club Kale’ye geliyor

Mayıs ayında düzenlediği “Universty Party” kapılarını açan Club Kale daha sonra Dünyaca ünlü eurodance sanatçısı ve 'ragga dansının kralı' olarak anılan Eddy Wata’nın  ve ardından Club Kale “Sex On The Beach” şarkısı ile ün yapan “Spankers” hayranlarıyla buluşturmuştu. Organizatör Mert Yılmaz’ın organize ettiği konserler kapsamında 23 Ağustos Perşembe günü ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç Yalovalı hayranlarıyla buluşacak.

2009 yılında Kral Tv Müzik Ödüllerinde En İyi Çıkış Yapan Sanatçı, 2010 yılında Pal Fm Müzik ödülleri En İyi Canlı Sahne Performansı ve 2010 yılında Kral Tv Video Müzik Ödülleri Radyolarda En Çok Çalınan Sarkı "Kasaba" ödüllerini sahibi olan genç sanatçı Ozan Çolakoğlu ile birlikte Yalovalılara unutulmaz anlar yaşatacak.

Kasaba ve Pardon şarkılarıyla ün yapan Murat Dalkılıç 2012 yılında çıkardığı Bir Güzellik Yap adlı albümünden aynı ismi taşıyan şarkısı ve klibiyle müzik listelerini alt üst etmeye devam ediyor.

2. albümüne imza atan genç müzisyene 23 Ağustos Perşembe günü Club Kale’de Ozan Çolakoğlu eşlik edecek.

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138