İslami İlimler Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya, üniversite Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, Prof. Dr. Vefik Arıca ve Prof. Dr. Hamit Er, senato üyeleri, fakülte dekanları ve öğretim elemanlarımız katıldı.

Yenidoğan Canlandırma Tamamlandı Yenidoğan Canlandırma Tamamlandı

Genel Kurul toplantısının açılış konuşmasını yapan Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Adem Tuncer sunumunda, enstitü organizasyon yapısındaki mevcut tabloyu aktarırken, yeni eğitim yılı için gerçekleştirilen bilgilendirme toplantıları ile oryantasyon sürecini tamamladıklarını ifade etti. Tuncer ayrıca, enstitü olarak hedeflerini %100 dijitalleşme olarak belirlediklerini dile getirdi.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı ise, soru cevap şeklinde geçen bölümde, lisansüstü eğitimde kalite ve kapasite artırma çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederken, akademik üretimle birlikte proje desteklerine katılımın da önemine dikkat çekti.

yalova- universite- toplantı- egitim- rektor- mehmet- bahcekapılı-  (4)yalova- universite- toplantı- egitim- rektor- mehmet- bahcekapılı-  (3)yalova- universite- toplantı- egitim- rektor- mehmet- bahcekapılı-  (1)