Azerbaycan Masa Tenisi Milli Takımı, Yalova’da Kampa Girdi Azerbaycan Masa Tenisi Milli Takımı, Yalova’da Kampa Girdi

30 Eylül- 02 Ekim 2023 tarihleri arasında dört grup merkezinde yapılan müsabakalar sonrasında Ali Keskin, Berk Turan ve Demir Sert'ten oluşan Yalova Belediyespor(A) takımı bölge dördüncüsü olurken, Duru Yavaşcaoğlu ve Sedef Yıldırım’dan Yalova Belediyespor(A) Takımı bölge üçüncüsü, Ada Kocabaş , Azra Usta ve Erva İnci'den oluşan Yalova Belediyespor(B) takımımızda altıncı olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Ferdi yarışmalarda kapsamında erkekler kategorisinde Yalova Belediyespor(B) takımından Furkan Alp Tuna, Trakya GSK’dan Poyraz Dilci ile on dördüncülüğü paylaşırken, takım arkadaşı Baran Akdemir’de on beşinci oldu.

Kızlar kategorisinde Yalova Belediyespor(A) takımından Ada Kocabaş birinci olurken, Azra Usta’da ikinci oldu. B takımından Esma Taşdan sekizinci oldu.

Eylül ayı içerisinde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından Kocaeli’nde organize edilen Minik- Minik Altı ve Küçükler En İyiler Ferdi seçme Türkiye Şampiyonası’na da Yalova Belediyesporlu raketler damgalarını vurmuşlardı.

Türkiye-Yalova-Sakarya-Masa-Tenis-Raket4Türkiye-Yalova-Sakarya-Masa-Tenis-Raket3Türkiye-Yalova-Sakarya-Masa-Tenis-Raket