İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Halil İbrahim Tokay’ın öncülüğünde bir araya gelen muhtarlar, kentteki sorunlar ve çalışmalar hakkında görüş ve önerilerini ifade ettiler. Etkinlik İYİ Parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir, Merkez İlçe Başkanı Halil İbrahim Tokay, İYİ Parti Yalova 1. sıra Milletvekili Adayı Ayhan Küçük, Gençlik Kolları Başkanı Eren Savaşır ve muhtarların katılımı ile gerçekleşti.

“Sizlerin işi zor”

Programda muhtarlara hitap eden Ayhan Küçük ise, “Sizlerin işi zor. Ne bütçeniz var ne de ekibiniz var. Bütçesiz ve ekipsiz kendi kendinize mücadele veriyorsunuz. Geçmiş döneme göre şartlarınız biraz daha iyileşti ama bu köylerinizde ve mahallelerinizde yeterli seviyede değil. İnşallah gelişmiş ülkelerdeki gibi devlet yanınıza sekreter verir. İnşallah birer bütçe koyar. Bu ülke hepimizin. El birliğiyle en iyisini yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

Sandıklar Kapandı, Heyecanlı Bekleyiş Başladı Sandıklar Kapandı, Heyecanlı Bekleyiş Başladı

“Halkımızın sorunlarını en yakın bilenler onlar”

Güzel bir program kapsamında muhtarlarla bir araya geldiklerini ifade eden Merkez İlçe Başkanı Tokay, bu tür programların vatandaşların sorunlarına veya taleplerine ulaşma konusunda daha da etkili olduğunu kaydetti. Yemek programı ardından konuşan Merkez İlçe Başkanı Tokay, “Halkımızın sorunlarını en yakın bilenler onlar. Bu yüzden her çalışmamızda muhtarlarımızın görüşlerine, önerilerine büyük önem veriyoruz. Milletvekili Adayımız Ayhan Küçük ile birlikte Merkez İlçe’de yer alan muhtarlarımızla akşam yemeğinde bir araya geldik. Kentimizin sorunlarını, çözüm önerilerini görüştük; yapacaklarımızı aktardık” dedi.

Muhtarlarla kol kola İyi Yalova (3)Muhtarlarla kol kola İyi Yalova (4)Muhtarlarla kol kola İyi Yalova (1)