Yüksek katılımın gözlendiği kongrede Sarı Lacivertli renklere gönül vermiş isimler birlik beraberlik dayanışma sergilerken karşılıklı istişare ve bilgilendirmelerle sona erdi.

 Genel Kurul açılış konuşmasını Dernek Başkanı Nedim Güven gerçekleştirirken, Divan Başkanlığı’nı Ömer Üstün, Sadri Özen ve Murat Göktürk oluşturdu.

İlk olarak 2021/2023 dönemleri arasındaki denetim ve faaliyet raporları okunurken, Yalova Fenerbahçeliler Derneği Başkan Vekili Selçuk Karayavuz’un Genel Kurul üyelerine ayrıntılı olarak sunum eşliğinde bilgilendirmesi ve karşılıklı sorularının cevaplanması sonrasında Genel Kurul tarafından oylama ile Yönetim Kurulu faaliyet dönemi ibra edildi. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün tüm dernekler için istediği “Dernek Akreditasyon” sürecinin nasıl yürütüleceği ve derneğimizin aldığı eylem planları üyelerle paylaşılırken bu kapsamda tüzük tadilat çalışması genel kurul üyelerine anlatılarak oy birliğiyle tüzük değişikliği gerçekleştirildi.

Başkan Oruç Tepkili,“Futbol Masada Değil Bırakın Sahada Oynansın” Başkan Oruç Tepkili,“Futbol Masada Değil Bırakın Sahada Oynansın”

Yeniden başkanlığa seçilen Nedim Güven,” Yalova Fenerbahçeliler Derneği olarak öncelikle ilimiz genelinde bir çok sportif, sosyal, kültürel, dayanışma ve yardımlaşma projelerine öncülük etmeyi görev bilerek, Yönetim Kurulumuz ve üyelerimizle etkin şekilde yer almak her zamanki gibi temel hedefimiz olacaktır. Derneğimizin projesi olan ve kulüp yönetimimiz tarafından desteklenen, Fenerbahçe Ülker Şükrü Saraçoğlu Stadımızın çimlerinden geleneksel kağıt üretimi yöntemi ile sıfır atık kapsamında geri dönüştürülerek üretilen kişiye/kuruma özel ürünler üyelerimize tanıtılarak büyük beğeni aldı. Genel Kurula katılım sağlayarak destek veren tüm üyelerimize teşekkür eder, derneğimizin ismini gerek yerel, gerek ulusal basında öncü proje ve etkinliklerle duyurmaya her zaman devam edeceğiz” diye konuştu.

Yalova Fenerbahçeliler Derneği’nin Nedim Güven başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Doğan Çakar, Ertuğrul Evci, Fatih Şenol, İlbars Sevi, Kazım Tomruk, Necla Şölen, Ömer Çakır, Selçuk Karayavuz, Şevki Gürkal ve Ali Tamer Karabıyık yer aldı. Yönetim kurulu yedek listesinde Burak Çatıkkaş, Cavit Arman, Doğan Evci, Hakan Ürekli, Raif Kaş, Ruken Gedik ve Sinem Aykul bulunuyor. Denetleme Kurulu’nu Feridun Laleoğlu, Ömer Üstün ve Sefa Kutluay oluştururken, haysiyet divanında Ahmet Özsümer, Cengiz Kalaycıoğlu ve Vefa Salman yer aldı.

Nedim Başkan Güven Tazeledi 1280x720Nedim Başkan Güven Tazeledi (5)Nedim Başkan Güven Tazeledi (4)Nedim Başkan Güven Tazeledi (2)Nedim Başkan Güven Tazeledi (1)