Başkan Oral yaptığı konuşmada, “Sizlerin sayesinde Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti’miz 21 yılı aşkın süredir iktidarda ve çok güzel işler yapıldı. Bunda sizlerin emeği, katkısı çok büyük. Sizlerin hakkını ödemek çok zor. Hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de inşallah birlikte olacağız” dedi.

Yeni hedefler

Öğrencilere LGS Deneme Sınavı Yapıldı Öğrencilere LGS Deneme Sınavı Yapıldı

Altınova’ya kazandırdıkları hizmetlere de değinen Başkan Oral, Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi, Kuş Gözlem Kulesi ve Doğa Eğitim Merkezi ve sahile yaptıkları çalışmalarla ilçenin turizm bölgesi haline gelmeye başladığını söyledi.

Restorasyonunu tamamladıkları Deniz Feneri Müzesi’nin ziyarete açıldığını, ilçenin tarihini, kültürünü gelecek kuşaklara aktaracak olan Kent Müzesi’ni de Ocak ayı sonu gibi bitirmeyi hedeflediklerini kaydeden Başkan Oral, “İnşallah Altınova’mız, kültür sanat şehri olmaya doğru gidiyor. Yine ana caddemizde uyguladığımız kent estetiği çalışmalarını diğer bölgelerde de hayata geçireceğiz. İlçemize kazandırdığımız her çalışmada sizlerin emeği büyük. Hepinize teşekkür ederim” diye konuştu.

yalova-altinova-belediye-baskan-ak-parti-agirlama-yemek (3)yalova-altinova-belediye-baskan-ak-parti-agirlama-yemek (2)yalova-altinova-belediye-baskan-ak-parti-agirlama-yemek (1)

Editör: Arda Yavuz