Yalova’da Cumhur İttifakı’nın Siyasileri Vatandaşlara Seslendi Yalova’da Cumhur İttifakı’nın Siyasileri Vatandaşlara Seslendi

Yeniden Refah Partisi Yalova Milletvekili adayı Erkan Pelitoğlu, 14 Mayıs seçimine sayılı günler kala seçim çalışmalarına son hızıyla devam ediyor. Sıkılmadık el, girilmedik köy, ziyaret edilmeyen esnaf bırakmayan genç aday, Yalova ilçelerinde de yoğun bir tempo ile çalışma sergilemeye devam ediyor.

Genç Aday Pelitoğlu, Başarılı Bir Seçim Çalışmasına İmza Atıyor

Pelitoğlu, “Girilmedik kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız demiştik. Milli görüşü meclise taşımak için sahalardayız. Seçim sonrası da bizi sahalarda göreceksiniz. Yeniden Refah Partisi Yalova Teşkilatı olarak Altınova'dan Armutlu'ya tüm hemşehrilerimiz ile buluştuk. Dertlerini sıkıntılarını dinledik. Bizden desteklerini esirgemeyen hemşehrilerim inşallah milli görüş meclise diyerek bizimle beraber olduklarını dile getirdiler. Bu atmosferi sevinerek izliyorum. Rehavete kapılmadan gece gündüz çalışmalarımıza devam edeceğiz. Üretim, istihdam, ihracat ve kalkınma ekonomisini, havuz sistemi ve denk bütçeyi Türkiye’nin ana gündemi yapmak için Milli Görüş Meclis’e! Oyun Refah'ın olsun, 14 Mayıs sana bayram olsun” şeklinde konuştu.

HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN

PELİTOĞLU SIKILMADIK EL BIRAKMIYOR (2)PELİTOĞLU SIKILMADIK EL BIRAKMIYOR (1)