Dev Adamlar Liderlik Koltuğuna Oturdu Dev Adamlar Liderlik Koltuğuna Oturdu

2023-2024 sezonunda Pars Akademi Spor, Şamata Spor, Uludağ Basketbol, Yalova Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü ile Yeşil Mavi Yalovaspor olmak üzere 5 takımın mücadele ettiği Büyük Erkeklerde müsabakalar 28 Ekim 2023 tarihinde başlarken 23 Aralık 2023 tarihinde son bulacak.

Ligin ilk hafta atışı ise Yeşil Mavi Yalovaspor ile Pars Akademi Spor arasında gerçekleştirildi. Merkez Spor Salonunda oynanan mücadeleyi ev sahibi ekip 73-69 kazandı. Günün ikinci maçında ise Şamata Spor ile Yalova Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü kozlarını paylaştı. Konuk ekip baştan sona üstün götürdüğü mücadeleden 99-74 gibi farklı galip geldi. Büyük Erkekler Mahalli Ligi’nde ikinci hafta maçları 5 Kasım Pazar günü oynanacak.

Bu sezon U14 Liginde ise Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü, Pars Akademi Spor, Şamata Spor, Uludağ Basketbol, Yalova Atakent Spor, Yalova Belediyespor ve Yalovaspor yer alıyor. İlk haftada oynanan üç karşılaşmada ise Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü konuğu olduğu Yalovaspor’u 75-32 devirdi. Birinci haftanın en farklı galibiyetine ise Yalova Atakent Spor’u 106-15 mağlup eden Şamata Spor elde etti. Yalova Belediyespor ile Uludağ Basketbol arasında oynanan müsabakada gülen taraf 72-63’lük skorla ev sahibi oldu. U14 Liginde ikinci hafta müsabakaları 4 ve 5 Kasım tarihleri arasında oynanacak.

yalova- basketbol- musabaka- takım- pota- genclik- spor- mudurluk (5)yalova- basketbol- musabaka- takım- pota- genclik- spor- mudurluk (3)yalova- basketbol- musabaka- takım- pota- genclik- spor- mudurluk (1)