Akmeşe, Yalova’nın İlk Milli Eğitim Müdürü’nü Unutmadı! Akmeşe, Yalova’nın İlk Milli Eğitim Müdürü’nü Unutmadı!

Yalova Üniversitesi Öğrenci Oryantasyon Programı'nın 2. gününde, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, Prof. Dr. Vefik Arıca ile Prof. Dr. Hamit Er de öğrencilere eşlik etti.

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen bu programın 2. gününde Hukuk Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerine yönelik sunumlar yapıldı. Öğrenci Oryantasyon Programı, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Dış İlişkiler Koordinatörlüğü, Kariyer Merkezi Koordinatörlüğü ve Öğrenci Konseyi Temsilcisi'nin de katılımıyla ve destekleriyle gerçekleşiyor.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Rasim Çetik, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığından Mehmet Purtul, Dış İlişkiler Koordinatörlüğünden Öğr. Gör. Dr. Nejla Türkdoğan, Kariyer Merkezi Koordinatörlüğünden Öğr. Gör. Dr. Sevim Gezegen Ünlü ve Öğrenci Konseyi Başkanı Umut Berkay Polat tarafından sunulan bilgiler, yeni öğrencilerin üniversite hayatına daha kolay uyum sağlamalarına yardımcı oluyor. Program 6 Ekim Cuma gününe kadar diğer fakülte ve meslek yüksekokullarımızda doludizgin devam edecek.

Yalova-Üniversite-Ögrenci-Oryantasyon6Yalova-Üniversite-Ögrenci-Oryantasyon3Yalova-Üniversite-Ögrenci-OryantasyonYalova-Üniversite-Ögrenci-Oryantasyon2