Saadet Partisi, Yalova’daki yerel seçim çalışmalarını sürdürürken, eski Genel Başkanları ve Milli Görüş siyasetinin temsilcisi Necmettin Erbakan’ın ölüm yıldönümünü unutmadı ve vatandaşlara Cumhuriyet Caddesi’nde lokma dağıttı. Saadet Partisi Yalova İl Başkanlığı’nın organizasyonunda düzenlenen etkinliğe Saadet Partisi Yalova Belediye Başkan Adayı Celal Korkmaz, Saadet Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı Necati Selim, Saadet Partisi Yalova İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Saadet Partisi Yalova Belediye Meclis Üyesi Adayları katılım sağladı.

Başkan Güzel; Cumhuriyet Değerlerini Korumaya Devam Edeceğiz Başkan Güzel; Cumhuriyet Değerlerini Korumaya Devam Edeceğiz

“Hocamızın görüşlerini ayakta tutmaya devam edeceğiz”

Gerçekleştirdikleri lokma dağıtımı ile ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Yalova Belediye Başkan Adayı Celal Korkmaz, “Erbakan hocamız asrın lideri idi, dünya üzerinde ses getiren liderlerden birisiydi, hocamızı rahmet minnet ve özlemle yad ediyoruz. Kendisini unutmamak ve unutturmamak için bugün buradayız ve her daim hocamızın görüşlerini ayakta tutmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Editör: Arda Yavuz