Karpuzdere’de Başkan Erdoğan’a dilekçeli teşekkür

Her geçen gün değişim içinde olan Çınarcık’ta, Belediyenin Karpuzdere Mahallesi’ndeki kaldırım çalışmaları vatandaşlardan övgü alıyor.

Karpuzdere’de Başkan Erdoğan’a dilekçeli teşekkür
Çınarcık Belediye Başkanı Murat Erdoğan ve yüklenici firmaya teşekkür etmek için mahalle sakinleri ilginç bir yöntem uyguladı ve imza topladı. Karpuzdere sakinleri Kalamış’lı tatilciler Zeliha Altuğ-Cengiz Altuğ çifti ve Beşiktaş’lı ancak yaz kış Çınarcık’ta yaşayan Mustafa Haluk Argon, mahalleli adına 77 imza toplayarak belediyeye iletti.

Çınarcık Belediye Başkanlığı’na verilen dilekçede, “Sayın Başkan, uzun yıllardan beri beldemizin Karpuzdere semtinde gerek yazlıkçı ve gerekse daimi müdavimleri olarak bulunmaktayız. Bu uzun ikametimiz sırasında, çeşitli belediye başkanlarınca defalarca alt yapı çalışmalarının yapıldığına şahit olduk. Ancak son günlerde özellikle semtimizde yapılmakta olan yol çalışmaları ve özellikle 2 yıldır hasretle beklediğimiz kaldırım çalışmaları konusunda elde edilen sonuçları büyük bir memnuniyetle karşılamakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Dar bütçe imkanları içerisinde gerçekleştirdiğiniz bahse konu alt yapı çalışmalarınızı ve özellikle bu faaliyetlerinizi gerçekleştirmek için seçtiğiniz şirketin sahibi İrfan Kurtaran’ı takdire şayan dakik ve özverili çalışmalarını naçizane kutlamak ve kasabanızın bir mensubu olarak takdirlerimizi ve teşekkürlerimizi sunmak istemekteyiz. Sayın Başkan, biliyorsunuz ki liderlerin başarıları sadece yaptıkları işlerle değil o işleri yaptırdıkları yardımcılarının ya da işleri üstlendirdikleri şahısların özverili ve dikkatli çalışmaları ile ölçülmektedir. Sizi beldemize yapmış olduğunuz hizmetler ve bu hizmetlerin gerçekleştirilmesinde çalışan şahısları seçmedeki üstün vasıflarınızdan dolayı kutlar ve teşekkürlerimizi sunarız” denildi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138