MHP Yalova Yönetimi Bir Arada Geldi MHP Yalova Yönetimi Bir Arada Geldi

Belçika, Almanya, İtalya ve Estonya’nın ev sahipliğinden düzenlenen 2023 Avrupa Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda yarı final karşılaşmaları gerçekleştirildi. Filenin Sultanları, turnuvanın favorilerinden son şampiyon İtalya’ya setlerde 2-1 geri düşmesine rağmen, gösterdikleri olağan üstü çaba ile karşılaşmayı final setine götürerek 3-2 kazandı. 
Karşılaşma sonrası ülkemizde büyük bir sevinç yaşandı ve Yalovalı siyasetçilerden de kutlama mesajları gelmeye başladı. AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, “Finaldeyizzz, bu mutluluk bu gurur hepimizin. Filenin Sultanları Avrupa Şampiyonası'nda İtalya'yı 3-2 mağlup ederek adını finale yazdırdı! Finalde de başaracağınıza yürekten inanıyoruz” ifadelerini kullanırken, Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Tahsin Becan, “Finaldeyiz! Adım adım geliyoruz!” dedi. AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, “Avrupa Şampiyonası’nda büyük bir başarıya imza atan Filenin Sultanları İtalya’yı 3-2 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Sizleri gururla kutluyor ve destekliyoruz, Tebrikler Filenin sultanlarına durmak yok yola devam, Finalde başarılar” açıklamasını gerçekleştirirken, Yalova İyi Parti İl Başkanlığı’ndan, “Avrupa şampiyonluğu yolunda Filenin Sultanlarını tebrik ediyoruz. Tüm kalbimizle yanınızdayız” paylaşımı yapıldı. Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay da karşılaşma sonrası, “Avrupa Şampiyonası'nda finale yükselen Filenin Sultanlarını tebrik ediyorum. Sizinle gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.
A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’ndaki final maçını daha önce 2019 ve 2021 yıllarında karşılaştığı Sırbistan ile 3 Eylül Pazar günü saat 21:00’de yapacak.
Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel 

Siyasiler Sultanları Tebrik Etti3Siyasiler Sultanları Tebrik Etti4Siyasiler Sultanları Tebrik Etti2