Erdal İla ve Ekibi İstifa Etti

Yalova Futbol İl Hakem Kurulu Başkanı Erdal İla ve yönetim kurulu üyeleri 2020-2021 sezonu öncesi ani bir kararla istifa etti. Yalova heyeti istifalarını Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’na sunarken kabulü bugün gerçekleşti.

Erdal İla ve Ekibi İstifa Etti

Başkanlığını Erdal İla’nın yaptığı Yalova Futbol İl Hakem Kurulu yönetiminde Erdal Temel Gözlemci Atama Sorumlusu, Hakan Oral Hakem Atama Sorumlusu, Ali Osman Şentürk başkanvekili ve Engin Koca’da raportör olarak görev yapıyordu.

İstifa sonrasında açıklama yapan Erdal İla, “Bugün itibari ile Yalova Futbol İl Hakem Kurulu başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım. Görev yaptığım süre içerisinde il hakem kurulunda beraber çalıştığım duayen hocam Nebi Soyutürk, çok değer verdiğim hep örnek aldığım çok şey öğrendiğim Sedat Karaağaç hocama, dernek başkanı olarak beraber çalıştığımız Sefa Demir ve Süleyman Çark kardeşlerime her daim yol arkadaşım abim olan Ali Osman Şentürk’e bunların yanında il hakem kurulu üyelerim Hakan Oral, Erdal Temel, Engin Koca’ya tüm hakem ve gözlemci arkadaşlarıma teşekkür ederim” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE