Gençlerbirliği Yeni Yönetimini Belirledi

2018-2019 sezonunda 2. Amatör Kümede mücadele edecek olan Gençlerbirliği yeni yönetimini belirledi. Altyapısıyla dikkat çeken Yalova futboluna birçok oyuncu kazandıran Sarı Yeşilli ekibin olağan genel kurulu kulüp lokalinde gerçekleştirildi.

Gençlerbirliği Yeni Yönetimini Belirledi

Üyelerin tüm oylarını alan İsmail Yıldız Gençlerbirliği Kulübü’nün yeni başkanı oldu. 2 yıl boyunca görev yapacak başkan Yıldız’ın ekibinde başkan yardımcılığı ve genel sekreterliği Ali Üsküloğlu, Muhasip Hüseyin Erbay, basın sözcüsü Metin Okumuş, genel kaptan Reşat Köseoğlu, futbol şube sorumlusu Ferruh Mehmet, Necmi Yıldız, İsmail Gündoğdu, Sezgin Baltacı yer alıyor.

“Gençlerbirliği’ni layığı olduğu yerlere getireceğiz”

Gençlerbirliği’nin yeni başkanı İsmail Yıldız,” Kulübümüzü en modern şekilde yöneteceğiz ve layığı olduğu yerlere getireceğiz. Bu kulübün temel taşı olan altyapıya büyük önem vereceğiz. Bölge de yaşayan gençlerimizi kulübümüze kazandırarak hem spor hem de sosyal faaliyetlerde yer almalarını sağlayacağız. Beni bu göreve seçen Gençlerbirliği ailesine teşekkür ederken, bu yolda benimle birlikte yürüyecek olan yol arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE