İlk Tebrik Yalova’dan Geldi

Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Yönetim Kurulu önceki gün yaptığı toplantıda yeni bir görevlendirmede bulundu. Yönetim Kurulu'nun aldığı karar sonrasında Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF Başkanvekilliği görevine getirildi.

İlk Tebrik Yalova’dan Geldi

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanlığı görevini de yürüten Ali Düşmez’e ilk tebrik ise Yalova’dan geldi. Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul, Düşmez’e yeni görevinde başarılar diledi. 

5 Mayıs Çarşamba günü TFF Başkanı Nihat Özdemir’in Haziranda futbolun yeniden başlayacağını açıklamasını yapmıştı. Aynı gün toplanan TFF yönetim kurulu önemli kararlar alırken flaş bir karar daha aldı. Türkiye Futbol Federasyonu’nun da İcra Kurulu Üyesi ve Amatör İşler Sorumlusu olarak görev alan Ali Düşmez Başkanvekilliği görevine getirildi.

“Erbul Hayırlı Olsun Dedi”

TASKK Yönetim Kurulu Üyesi ve Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Tamer Erbul, TFF başkan vekilliği görevine getirilen Ali Düşmez ile ilgili olarak “TFF başkanvekilliği görevi TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez 'e hayırlı olsun. Genel başkanıma yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138