Sıra Çiftlikköy’ün Yıldız Sultanlarında

Yalova Yıldız Bayanlar Mahalli Liginde şampiyon olan Çiftlikköy Belediyesi Yıldız Bayan Voleybol takımı Türkiye Şampiyonasında boy gösterecek.

Sıra Çiftlikköy’ün Yıldız Sultanlarında
Kocaeli grubunda yer alan Çiftlikköy’ün genç sultanları Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Kocaeli ve Çanakkale’den gelen rakipleriyle mücadele edecek.  3-4-5 Mayıs tarihleri arasında Karamürsel’de yapılacak müsabakalarda Çiftlikköy Belediyesi Yıldız Bayan Voleybol takımı 1. Olmak için kıyasıya mücadele verecek.

2012-2013 voleybol sezonunda kupalara ambargo koyan Çiftlikköy Belediyesi Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonasında elde ettiği grup 1.’liği başarısını Yıldız Bayanlarda da tekrar etmek istiyor.

Başarıyı devam ettirmek için Kocaeli’ne gideceklerini belirten Çiftlikköy Belediyesi Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Mihrican Deviren,” Bu yıl bizim için çok verimli geçiyor. Öncelikle Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonasında yarı finale kaldık. Aynı başarıyı Yıldız Bayanlar grup müsabakalarında da yaşamak istiyoruz. Oyuncularıma güveniyorum. İnşallah istediğimiz sonuçları alırız” dedi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138