Taxi Gençlik,” Hem BAL’a çıkmak istiyor, hem de Karaalioğlu’nu başkan görmek istiyor”

Yalova Süper Amatör Küme’de şampiyonluğa ulaşarak hafta sonu Altınova Belediyespor ile Bölgesel Amatör Ligi’ne yükselebilme play-out karşılaşmasına çıkacak Yalovaspor’un en ateşli taraftar grubu Taxi Gençlik’ten açıklama geldi.

Taxi Gençlik,” Hem BAL’a çıkmak istiyor, hem de Karaalioğlu’nu başkan görmek istiyor”
Altınova Belediyespor maçı ve kulübün içinde bulunduğu sorunlarla ilgili değerlendirmede bulunan Taxi Gençlik Üyeleri, “Bu takım İşadamı Nusret Karaalioğlu’na yakışır. Hep beraber el ele kol kola daha güzel şampiyonluklara koşmalıyız. Yalovaspor şerefti. Ayrıca Yalovaspor’un, hafta sonu Altınova Belediyespor maçından galip ayrılıp BAL’a çıktıktan sonra herkesin içindeki Yalovaspor sevgisini o zaman göreceğiz. Çünkü bu şehrin tek aşkı vardır o da Yalovaspor’dur. Yalovaspor, küllerinden doğacak ve tekrar eski günlerine dönecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Şüphe edenlerle hesabımızı Yalovaspor tekrar profesyonel liglerde mücadele edeceği zaman göreceğiz. Çünkü o kişilerin artık Yalovaspor’da seyirci olarak bile yeri yok. Yalovaspor’u bu hale getirenlere yazıklar olsun” dedi.

Altınova Belediyespor Yöneticisi Sedat Ok’un açıklamalarına da cevap veren Taxi Gençlik, “Sayın Sedat Ok’un açıklamalarını takip ettik. İçindeki Yalovaspor sevgisi takdir edilecek cinsten. Verdiği kardeşlik mesajları da oldukça etkileyici. Fakat biz daha önce böyle final havasındaki maçlarımızda kiminle kardeş olduysak, kimi kardeş gibi ağırladıysak o gereken baskıyı kuramadık. Karagümrük’le kardeş olduk taşlandık. Sakarya ile dost olduk küme düştük. Lüleburgaz ile kardeş olduk Play Off son maçında yenildik. O Yüzden dışarıda dostluklarımız bakidir, fakat kimse bizden Altınova Belediyespor’u çiçeklerle karşılamamızı beklemesin. Altınova için abisi ile yapacağı bir maç olarak görülebilir, fakat bizim için yeniden dirilişin son hamlesi olacak. Yalovaspor’un bu maçı kazanarak BAL’a çıkması için 90 dakika, son nefese kadar bu şehrin takımını destekleyeceğiz” şeklinde konuştular. 

YORUM EKLE

banner137

banner138