U-14 Türkiye Şampiyonası’nda santralar yapılıyor

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen U-14 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe maçlarında ilk santralar bugün yapılacak. Yalova U-14 Ligi şampiyonu Yalovaspor Balıkesir’de ikincisi Doğuşspor ise Düzce’de mücadele edecek.

U-14 Türkiye Şampiyonası’nda santralar yapılıyor

Şampiyonaya 1. Kademe müsabakaları 74 ilden 126 takımın katılırken, müsabakalar 6'şar takımlı 19 grupta 23 - 26 Mayıs 2019 tarihlerinde, 4'er takımlı 3 grupta ise 24 - 26 Mayıs 2019 tarihlerinde olmak üzere toplam 22 grup merkezinde oynanacak.

Yalova şampiyonu olarak Balıkesir’de mücadele edecek olan Yalovaspor, İstanbul’dan Kayaşehirspor ve Çeliktepespor, İzmir’den Karşıyakaspor ve Menemen Belediyespor ile Kütahya’dan Simav İdmanyurdu takımlarıyla birincilik mücadelesi verecek.

Diğer temsilcimiz Doğuşspor ise Düzce’de İstanbul’dan Selimiyespor ve Damlaspor, Kocaeli’nden 41 Futbol Kulübü ve Gebzespor, Kütahya’dan Yeşilayspor takımlarıyla karşı karşıya gelecek.

Yalova’nın da ev sahipliği yapacağı U-14 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe maçlarında İstanbul’dan Dudulluspor ve Pendik Güllü Bağlar, Bursa’dan İnegölspor ve Yeni Karamanspor ile Edirne’den Edirnespor ve Sakarya’dan Erenlerspor mücadele edecek.

YORUM EKLE

banner137

banner138