Yeni Lider Sivrihisar Oldu

Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi 2. Grupta 2 .hafta maçları başarıyla tamamlandı. Tarihinde ilk kez 2. Ligde mücadele eden Esenköy Belediyesi bu haftayı da yenilgiyle kapatırken 8. Sıraya yerleşti.

Yeni Lider Sivrihisar Oldu

Eskişehir ekibi Sivrihisar liderlik koltuğunu bu hafta Tepebaşı Gençlik’ten aldı. İki Eskişehir ekibi ilk 2 sırayı paylaşırken Nilüfer Belediyesi ise 3. Sırada kendine yer buldu. Ayvalıkgücü Belediyespor ise Anadolu Üniversitesi ve Kilimli Belediyesi’nin ligden çekilmesiyle bu haftayı da maç yapmadan tamamladı.

2. hafta maçları kapsamında Cengiz Göllü Spor Salonunda Nilüfer Belediyesi’ne konuk olan Esenköy Belediyesi rakibine 3-0 yenilmekten kurtulamadı. İnegöl Spor Salonunda İnegöl Voleybol’un konuğu olan Sivrihisar takımı rakibi 3-1’le geçmeyi başardı. Gölcük 17 Ağustos Spor Salonunda oynanan maçta Cadence Gölcük İhsaniye ağırladığı Yeşilbayramiç takımını 3-1’le geçmeyi başardı.

Nova Gençlik ve Tepebaşı Gençlik takımları, Anadolu Üniversitesi ve Kilimli Belediyesi’nin sezon başında ligden çekilmesiyle maçlarını oynayamadılar.

YORUM EKLE