YOSK’a yok Bursaspor’a var

Yıllardır Yalova’da faaliyet gösteren İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) Tekerlekli Basketbol Süper Liginde yer alan YOSK’u es geçerek Spor Toto Süper Ligde yer alan Bursaspor’a sponsor oldu.

YOSK’a yok Bursaspor’a var
Yıllardır sponsor sıkıntısı yaşayan ve zor şartlar altında faaliyet gösteren temsilcimiz ve Yalova İDO tarafından yok sayıldı.

Yalova’dan yıllardan bu yana yolcu taşıyan ve en önemli gelirini buradan elde eden İDO Sponsor olarak Bursaspor’u tercih etti. IDO CEO'su Önder Sezgi Sponsorluk anlaşmasında yaptığı konuşmasında “Biz Bursaspor’a çok önemli hizmetler üreten bir firmayız. Gemilerimiz Bursa ile İstanbul arasında her gün yaklaşık 10 bine yakın insan taşıyor. Bursaspor’a katkı sağlamak bizim için büyük onur. Resmi seyahat sponsorluk anlaşması imzalamaktan onur duyuyoruz. Uzun ömürlü olmasını temenni ediyoruz” şeklinde.

Sponsor arayışlarını sürdürdüklerini ancak bir sonuca varamadıklarını belirten YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç ise, sezonun başlamasına kısa süre kalmasına karşın, sponsor arayışlarının devam ettiğini dile getirdi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138